KONTAKTA OSS

 

Projekt

Mats Rydholm

Telefon:
070-598 50 60

E-post:
mats.rydholm@maleryd.se

Förvaltning, marknad och uthyrning

Annette Wenklo

Telefon:
073-506 86 48

E-post:
annette.wenklo@maleryd.se

Administration

Lisa Berglund

Telefon:
0340-150 16

E-post:
lisa@maleryd.se


Ekonomi/Hyresavisering
Rätt ansvarig för din fastighet hittar du under de olika fastigheternas adresser under Lägenheter respektive Lokaler i menyn.

Ekonomi/Hyresavisering

Ulrika Dahl

Telefon:
0340-64 10 68

E-post:
ulrika@revisionsbyran.se

Ekonomi/Hyresavisering

Martina Andersson

Telefon:
0340-64 10 30

E-post:
martina@revisionsbyran.se


Fastighetsskötare
Rätt ansvarig för din fastighet hittar du under de olika fastigheternas adresser under Lägenheter respektive Lokaler i menyn.

Fastighetsskötare

Jesper Bengtsson

Telefon:
070-238 75 26

E-post:
jesper@maleryd.se

Fastighetsskötare

Bengt Liljeholm

Telefon:
076-761 50 16

E-post:
bengt@maleryd.se

Fastighetsskötare

Peter Boman

Telefon:
070-682 56 54

E-post:
peter@maleryd.se


Husvärd

Husvärd Norcross och Ventilo

Lars Kling

Telefon:
070-32 78 903

E-post:
lars.kling@home.se


 

Maleryd Holding AB
Org nr 556718-5342
Box 237
432 25 Varberg
Telefon 0340-150 16

Besöksadress – Birger Svenssons väg 34 A