KONTAKTA OSS

Projekt

Mats Rydholm

Telefon:
070-598 50 60

E-post:
mats.rydholm@maleryd.se

Förvaltning, marknad och uthyrning

Annette Wenklo

Telefon:
073-506 86 48

E-post:
annette.wenklo@maleryd.se

Koordinator kontorshotell Marknadsföring

Karin Modiggård

Telefon:
070-351 50 16

E-post:
karin.modiggard@maleryd.se


Fastighetsskötare
Rätt ansvarig för din fastighet hittar du under de olika fastigheternas adresser under Lägenheter respektive Lokaler i menyn.

Fastighetsskötare

Nicklas Karlsson

Telefon:
076-761 50 16

E-post:
nicklas@maleryd.se


Fastighetsskötare (Jobbar tisdagar, onsdagar och torsdagar)

Hans Olsson

Telefon:
072-724 00 02

E-post:
hans@maleryd.se


Fastighetsskötare (Jobbar förmiddagar måndagar, onsdagar och fredagar)

Peter Boman

Telefon:
070-682 56 54

E-post:
peter@maleryd.se


Ekonomi/Hyresavisering
Rätt ansvarig för din fastighet hittar du under de olika fastigheternas adresser under Lägenheter respektive Lokaler i menyn.

Ekonomi/Hyresavisering

Ida Albertsson

Telefon:
070-373 75 92 // 0340–64 10 02

E-post:
ida@revisionsbyran.se


Ekonomi/Hyresavisering

Linnea Stensson

Telefon:
073 – 038 37 38 // 0340–64 10 11

E-post:
linnea@revisionsbyran.se

Administration

Lisa Berglund

Telefon:
0340-150 16

E-post:
lisa@maleryd.se


Maleryd Holding AB
Org nr 556718-5342
Box 237
432 25 Varberg
Telefon 0340-150 16

Besöksadress – Birger Svenssons väg 34 A